בין לקוחותינו

לקוחות ממליצים

עלאא מסאלחה - מפתח אפליקציה LetsRun

תודה לטלי שיאצו שעזרה לי לפרסם את האפליקציה שלי לקהל היעד המתאים ביותר. כבר מהחודש הראשון של הפרסום הייתה עליה של מאות אחוזים במספר ההורדות. בנוסף לפרסום המקצועי טלי נותנת גם יחס מצוין ללקוחות. אני שמח שבחרתי לפרסם בספורטלי ומודה לטלי על המקצוענות והשירות היוצאים מן הכלל.

עלאא מסאלחה – מפתח אפליקציה LetsRun

גדי כץ, מייסד TI ישראל

אחרי 10 שנים של שיתוף פעולה, עשרות אירועים של עבודה משותפת, אלפי שחיינים שתועדו, יש לנו רק מילה אחת לומר: מקצוענות.
טלי שיאצו הייתה כאן עוד שהספורט העממי היה בחיתוליו ודאגה להנציח, לחבר ולתמוך בכל כך הרבה אנשים. אירוע שטלי לוקחת בו חלק משודרג באופן מיידי. ומעל לכל – העבודה והתמורה מעוטרים במקצועיות, חן, תשומת לב לפרטים ואהבה ענקית לספורט.
אנחנו ביחד עד סוף הזמן.

גדי כץ – TI ישראל

ליאור כהן, מנהל קבוצת אקסטרים

מילים של תודה,
"טלי שיאצו, רציתי להודות לך בשמי, בשם חבריי קבוצת XtriM ובשמם של אלפי הרצים אשר לקחו חלק במירוץ אייל ה-11 לזכרו של אייל שמואלי על התמונות הקסומות. שיתוף הפעולה היה נפלא ומכובד ועל כך תודתי האישית."

ליאור כהן

מייק איפלה, מנהל מכירות ופיתוח עסקי סלאריקס מובייל פיימנטס בע"מ

כמנהל מכירות ופיתוח עסקי של חברת סלאריקס "הארנק הסלולרי של ישראל", אני רואה בכתיבת מכתב הערכה זה, כחובה נעימה להביע את שביעות-רצוני המלאה והגבוהה מהשירות אותו קיבלתי , וממשיך לקבל , מטלי שיאצו.
היחס אישי וצמוד, מקצועיות, יצירתיות, הבנה והתחשבות בצרכיי כלקוח.
אני מביע את הערכתי על שיתוף הפעולה הפורה עם טלי שיאצו ובטוח כי בדרך זו תמשיך לעשות עבודה מעולה גם עבור לקוחות רבים נוספים וממליץ עליה בחום.
הקמפיין שבוצע על גבי התמונות לא רק שהביא לקוחות חדשים הוא גם חיזק את המותג במקומות נוספים ברחבי הרשת.

בהערכה רבה,
מייק איפלה.

לואד קציר, ZAZASPORT

כבר שלוש עונות של צילומי קולקציית אופנת הספורט של ZAZSPORT  , המתמחה בבגדי ספורט לנשים מאחורינו והעובדה שחזרנו פעם אחר פעם כבר אומרת הכל.

העבודה עם טלי היא טוטאלית או  בעצם טוטלי 🙂  טלי מעמדיה מאחורי העדשה והקמפיין את כל כולה וכל האמצעים העומדים לרשותה להצלחת הפרויקט. היא שותפה אמיתית לדרך. מביאה איתה הרבה חשיבה יצירתית, פלטפורמה שיווקית מצויינת ומדויקת ובעיקר עין אחת חדה שמנציחה רגעים קטנים עם הרבה מאוד אהבה.

!We will be back

 לואד קציר, ZAZASPORT