שיתוף

עיסוי ספורטאים | טלי שיאצו

ללא דירוג

טלי מטפלת כבר כמעט 20 שנה ומעל עשור בדגש על ספורטאים, שיקום פציעות ותחזוקה למניעה. היא טריאתלטית ומכירה את קהילת הספורטאים, שנים של ניסיון קליני והתנסות אישית. טלי מתמחה בשיאצו, עבודה עם ספורטאים נשים וגברים כאחד.
בכל טיפול מתבצעת התאמה אישית מכלל הטכניקות שנרכשו: טיפול שיאצו, עיסוי רפואי, ארומתרפיה, דיקור, מוקסה, כוסות רוח, גוושה, תאילנדי, עיסוי ספורטאים, טווינה והקזת דם.
למרות שבשנים האחרונות המודעות לטיפולים עלתה, עדיין מטופלים רבים מגיעים לטיפול רק במצב של פציעה, והדבר הכי מתסכל  ספורטאי זאת העובדה שהוא לא יכול להתאמן, בכדאי לנסות להימנע מכך או לפחות לצמצם פציעות תכניסו את הטיפול לשגרת האמונים שלכם, תגיעו יותר מוכנים לאימונים ולתחרויות ותעזרו לעצמכם להתאושש במהירות רבה יותר, עיסוי מקל על כאבים, עוזר לפנות פסולת מהר יותר ומזרים דם בצורה יעילה יותר לכל נקודה בגוף.
למי מכם שיש ביטוח עם כיסוי לרפואה אלטרנטיבית, אתם תקבלו החזרים.

ממליצים:
"מגבר טיפוסי באמצע שנות הארבעים הפכתי לטריאתלט מתחיל ומתלהב, ו"הצלחתי לעשות את כל הטעויות האפשריות, בעיקר אימון יתר וחוסר במנוחה מספקת. הגוף אכן שיתף פעולה רוב הזמן, אבל לאחר תחרות טריאתלון הספרינט הראשונה שלי נתפס לי הגב בצורה קשה. חיפשתי מטפלת שעובדת עם ספורטאים שתוכל לעזור לגב שלי, אבל גם שתבין את עולם הטריאתלון ואת ה"שריטה" של העוסקים בענף. כך הגעתי לטלי שיאצו שהיא גם מטפלת מדהימה וגם טריאתלטית פעילה. טלי שיאצו הצליחה תוך טיפול אחד להעמיד אותי חזרה על הרגליים באמצעות טיפול בכוסות רוח. אני חייב להודות שהייתי ספקן גדול, אך טלי שיאצו שכנעה אותי לתת לזה צ'אנס וזה אכן היה כמו קסם. לאחר שראיתי את התוצאות המצויינות של הטיפול חזרתי בשמחה למפגש נוסף. בנוסף בזכות הרגוע והחיוך שלה , טלי שיאצו הצליחה לעזור לי גם בפן הנפשי ולעודד אותי לחזור לאימונים בצורה הדרגתית ומבוקרת, אני ממליץ על טלי שיאצו בחום רב.

ברק, איש הייטק וטריאתלט מתחיל.

כתבות מומלצות על עיסוי ספורטאים:

עיסוי ספורטאים – למה זה כל כך חשוב כשמתאמנים?

האם נכון להתאמן\לרוץ על כאב?

קטגוריות רלוונטיות

עיסוי ספורטאים / רפואי /דיקור

כתובת

תל אביב, ישראל

מידע נוסף

אזורי מתן שירות

אזור מרכז, תל אביב, רמת גן, פתח תקווה, יפו, קרית אונו, גבעתיים, רמת השרון, חוף הצוק

קהל יעד

ספורטאים, רצים, מרתונסטים, רוכבים, שחיינים, רקדנים ועוד…

הכשרה מקצועית

בוגרת "אומנות המסג' " בבית הספר של ד"ר אהרון יעקובי, תורת העיסוי, עיסוי ספורטאים, מסג' רפואי, משנת 2008
בוגרת מסלול תלת שנתי במכללת "תמורות" בעלת תעודות של מטפלת שיאצו משנת 2000, מטפלת מוסמכת משנת 2001 ומטפלת מומחית משנת 2002
בעלת תעודת הכשרה בקורס "אקופונקטורה ומוקסיבציה" מבית הספר הירושלמי לרפואה סינית בע"מ של אילן הורוביץ משנת 2007

מוצרים

עיסוי ספורטאים

עיסוי ספורטאים

עיסוי ספורטאים או טיפול שיאצו, הטיפול בהתאמה אישית לכל מטופל

280 ש"ח

חוות דעת

דירוג גולשים

ללא דירוג
הוסף חוות דעת
לא התקבלו תגובות עדיין.

כתבות אחרונות מאת עיסוי ספורטאים | טלי שיאצו

יצירת קשר

[recaptcha]

שיתוף